1984 Collection of compulsory and free programme sequences of the XII. World Aerobatic Championships. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés, a hátsó borító foltos, részben laza. + 12th World Championship of Aerobatics. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés. + 1985 Letectvi a Kosmonautika 1985 1.
Handbook of Steam Shovel Work. A Report by the Construction Service Co. to the Bucyrus Company. (New York), 1911, The Bucyrus Company-Construction Service Company, 374 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Dr. Becker Sándor: Statika - Szilárdságtan. Kézirat. Bp., 1972, Kertészeti Egyetem, 314 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 150+15 példányban.