5 000 Ft
13
Gelei József: Merre haladjunk? Riadó szó a nemzethez. Bp.,1940, Athenaeum, 211 p. A tartalomból: A nemzeti közösségtudat, Az állampolgár, a család a fajta, és a nemzet, A nő, a férfi és a közösség, A vérközösség és a közösségtudat, Fajvédelem, Nemzetnevelés....stb. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.