Nemzet és Emlékezet, 3 kötet: Bajcsy-Zsilinszky Endre: Mátyás király; Kortársak Bajcsy-Zsilinszky Endréről; Hanák Péter: Jászi Oszkár dunai patriotizmusa. + Robotos Imre: Az igazi Csinszka. Dokumentumriport. Bp., 1975-1985, Magvető. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzésekkel, az egyik borító kissé sérült.
1880 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. XIV. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1880, Magyar Történelmi Társulat, 1-874+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és az elülső szennylap hiányzik, két lap kijár.
1870 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. 1870. I-X. füzet. Teljes évfolyam. Szerk.: Thaly Kálmán. Pest, 1870., Athenaeum, 4+736 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
A Magyar Nemzeti Múzeum történetieti kiállításának vezetője 3. A török háborúk végétől a Millenniumig. A XVIII - XIX. század története. Bp.,1996.,Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben