Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés.
Angyal Dávid: A vallási küzdelmek százada - Magyarorország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. A magyar nemzet története VIII. köt. Bp., én., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
Kossuth Lajos Iratai. IV. kötet: Történelmi tanulmány: Történelmi tanulmány. Politikai előzmények a magyar emigráció olaszországi viszonyához. Sajtó alá rendezte: Helfy Ignác. Bp.,1894, Athenaeum, XXI+552 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, jó állapotban.
Bánhegyi Ferenc: Kossuth Lajos azt üzenete... Kossuth Lajos születésének 200. évfordulójára. Celldömölk, én., Apáczai Kiadó. Kartonált papírkötés, jó állapotban.