Gunst Péter: M. A. Rothschild, a bankalapító. Életek és korok. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Andreas von Bülow: CIA és szeptember 11-e. Nemzetközi terrorizmus és a titkosszolgálatok szerepe. Ford.: Maleczki József. hn., 2004., Ellensúly Könyvek. Kiadói papírkötés.
Dr. Révay József: Gömbös Gyula élete és politikája. Herczeg Ferenc előszavával. Bp., 1934, Franklin. Kiadói dombornyomott kartonált kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Wittner Mária: "Ellenőrizve." Szerk., bevezetővel, és jegyzetekkel ellátta: Dr. Tamáska Péter. Bp., 2002., Magyar Ház. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT, személyes hangvételű sorokkal.
The Hungarian minority's situation in Ceausescu's Romania. Ed.: Joó, Rudolf. Atlantic Studies on Society in Change 68. New York, 1994, Columbia University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Györffy, György: King Saint Stephen of Hungary. Atlantic Studies on Society in Change 71. New York, 1994, Columbia University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Szathmári Pap Károly Erdélyi országgyűlési arcképcsarnoka 1842. Közzéteszi Murádin Jenő. Szerk.: Sümegi György és Zombori István. Bp., 2008, METEM - Historia Ecclesiastica Hungarica Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Adorján Sándor: Halál árnyékában. Magyar rabszolgák Szibériában. A szerző által aláírt! Pápa, 1993., Szerzői,(Jókai Mór Városi Könyvtár-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.