1956-2006. Memorial Album. Edited by Michael Szarvasy, with István Lakatos. New York, 2007.,Committee for the Memorial of the 1956 Hungarian Revolution. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
"Él magyar, áll Buda még!" Történeti muzeológiai tanulmányok. Szerk.: Zombori István. Bp., 2001., Magyar Múzeumi Történész Társulat. Kiadói papírkötés.
Az igazság a Nagy Imre ügyben. Szerk.: Kenedi János. Századvég Füzetek 2. Bp., 1989, Századvég - Nyilvánosság Klub. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal.
Váci Mihály: Lobogó jegenyék. - - ismeretlen naplója 1956 októberéből versei és vallomásai. Válogatta és szerkesztette és az előszót írta Tasnádi Gábor. Bp.,2004,KÖZDOK. Kiadói papírkötés
Komlós-keresztesi báró Fejérváry Géza táborszernagy, ...honvédelmi magyar királyi miniszternek a képviselőházban az 1884-1893. években az 1884. évben a honvédelmi ministerré történt kinevezése óta tartott beszédei. Bp., 1894, Pallas-ny., 604 p. Átkötött félvászon-kötés, a címlap felső szélén hiánnyal, a 196. és 197. oldalakon kötési hibával.