15000.
424. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Danielik Nep[omuk] János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Pesten, 1857., Szent-István-Társulat (Herz János-ny.),VI+2+399 p.+ 1 t(Arragoniai Ferdinand és Castiliai Isabella acélmetszetű portréja) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, a címkép hiányzik. Ritka!