Erdei János: Nemzetközi szállodaláncok és tagszállodáik Magyarországon. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1983., Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, a tartalomjegyzéknél bejelölésekkel.
Bosko Krstic: Subotica/Szabadka. Szabadka/Subotica, 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Horvát, szerb, angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Albrecht Gyula: Barangolás a nádfödeles Rákoskeresztúron. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Rákoshegyért Alapítvány - Vigyázó Ferenc Művelődési Társaság, 55 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Galgóczy Károlyné: Az író faluja Ménfőcsanak. 1945-1970. Galgóczi Erzsébet riportjai és Krónika a községi jegyzőkönyvek alapján. Győr, 2010, Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
Lucfalva története 1235-1994. Összeáll.: Juhász Gyuláné. Lucfalva, 1994, GE & G Ügynökség, 18 p. Egészvászon-kötésben, helyenként összeragadó lapokkal.
Dr. Elekes Lajos: Buda, Mátyás király birodalmi székvárosa. (Különlenyomat a Városi Szemléből). (Bp., 1940, Székesfővárosi Házinyomda), 48 p. Kiadói papírkötés, hiányzó borítóval, sérülésekkel.