Tanquerey, [Adolphe]: Brevior synopsis theologiae dogmaticae. Parisiis-Tornaci-Romae, 1931, Typis Societatis Sancti Joannis Evang., 827 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.
A kínszenvedés vállruhája. Apollónia nővér és a piros skapuláré. Bp., 1939, Irgalmasnővérek Központiháza. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Mentes Domonkos: Szemléltető hitelemzések. A kis katekizmus magyarázata a müncheni módszer szerint. Az elemi iskola III. osztálya számára. Győr, 1940, Győregyházmegyei Alap Nyomdája, XVI+340 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.