Az MTK VM labdarúgócsapat tagjainak aláírt fotói: 1996-1997-es bajnok csapat tagjai által autográf aláírt fotó + 5 db játékos fotó, kettő aláírt (Hamar), + az MTK 1985-ösösszeálltása újságkivágáson, rajta Brünyi és Valluch aláírásával / Autograph signatures of Hungarian football team MTV
Pesti Színház 1977-1978-as programfüzet, benne Harold Pinter: A gondnok és Eugene O'Neill: Utazás az éjszakába c. darabja, az előadásokban szereplő 5 színész / színésznő aláírásával: Tordy Géza, Ruttkai Éva, Hegedűs D. Géza, Balázsovits Lajos, Szabó Sándor (a címlapon az előadások belépőjegyeivel)
Országos Filharmónia 1969-1970 Téli bérlet, benne 11 fellépő művész aláírásával: Lukács Pál, Fischer Annie, Kovács Dénes, André Watts, Lamberto Gardelli, Kadosa Pál, Claudio Buccarella, Arnaldo Apostou + 3 azonosításra váró külföldi művész
Delly Rózsi és Simándy József operaénekesek, Házy Erzsébet, Németh Marika, Ladomerszky Margit színésznők és Margaret Tynes afro-amerikai operaénekesnő autográf aláírása őket ábrázoló újságkivágásokon (Rádió és televízió újság 1962-1966-os számok, 3 db)
Szegő Gizi (1902-1985): Sándor Károly (Csikar), az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of karoly Sandor, footballist of the Hungarian Golden Team.
Günther Uecker (1930-) híres német kortárs képzőművész autográf aláírása, őt a műtermében ábrázoló fotóprint hátoldalán. Üvegezett fakeretben. Fotóprint méret: 27x21 cm / Autograph signature of famous German painter Günther Uecker (1930-) on the reverse of a photoprint depicting him, framed