Muzsika 1979. (XXII. évf.) 9 száma, összesen 43 db aláírással: Gregor József, Gulyás Dénes, Kincses Veronika, Fellegi Ádám, Jelena Obrazcova, Melis György, Kósa György, Lehel György, stb. (teljes lista a tételben)
Kortárs irodalmi és kritikai folyóirat 11 töredékes száma, benne 13 db aláírással (írók, költők, irodalomtörténészek): Keresztury Dezső (x2), Vas István, Beney Zsuzsa (x2), Németh G. Béla, Nádas Péter (x2), Marno János, Röhrig Géza (Kossuth-díjas színész, a Saul fia c. film főszereplője), Czigány Zoltán, Jancsó Adrienne (színész, előadóművész), Czigány György
cca 1948 Szegő Gizi (1902-1985): Bozsik József, az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of Jozsef Bozsik, footballist of the Hungarian Golden Team.
Nagy Gábor (1949-) festőművész autográf aláírása és dedikációja 1981-ből. 2 db színes reprodukciót tartalmazó papírborítóval ellátott mappában, Nagy Gábor kiállítása, Csók Galéria, kissé foltos borítóval.