Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 105

NDK 25 év / Köszönet és elismerés a nagy teljesítményért - VEB Csavargyár Br emlékérem (42mm) (4x) T:1,1- GDR 25 Jahre / Dank und Anerkennung für hohe Leistungen - VEB Schraubenkombinat (Thanks and recognition for your services, VEB Screwcombination) Br emlékérem (42mm) (4x) C:UNC,AU
32372.

NDK "25 év / Köszönet és elismerés a nagy teljesítményért - VEB Csavargyár" Br emlékérem (42mm) (4x) T:1,1- GDR "25 Jahre / Dank und Anerkennung für hohe Leistungen - VEB Schraubenkombinat (Thanks and recognition for your services, VEB Screwcombination)" Br emlékérem (42mm) (4x) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Németország 1991. 45 éves az új bajor alkotmány - Németországnak szüksége van Bajorországra kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 2M aranyozott Cu-Ni érmével (49,56g/0,999/50mm) T:1- patina Germany 1991. The 45th Anniversary of the new Bavarian Constitution - Germany needs Bavaria two-sided, marked Ag commemorative medallion, within 1990D 2 Mark gilt Cu-Ni coin (49,56g/0,999/50mm) C:AU patina
32373.

Németország 1991. "45 éves az új bajor alkotmány - Németországnak szüksége van Bajorországra" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 2M aranyozott Cu-Ni érmével (49,56g/0,999/50mm) T:1- patina Germany 1991. "The 45th Anniversary of the new Bavarian Constitution - Germany needs Bavaria" two-sided, marked Ag commemorative medallion, within 1990D 2 Mark gilt Cu-Ni coin (49,56g/0,999/50mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Németország 1995 90 éves a Dél-Bajor ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club - Általános Német Autóklub) peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (17,49g/0.585/34mm) T:1- (PP) Germany 1995. 90 Years of the ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club) Südbayern Ag commemorative medallion hallmarked on the edge (17,49g/0.585/34mm) C:AU (PP)
32374.

Németország 1995 "90 éves a Dél-Bajor ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club - Általános Német Autóklub) peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (17,49g/0.585/34mm) T:1- (PP) Germany 1995. "90 Years of the ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club) Südbayern" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge (17,49g/0.585/34mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Németország DN ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club - Általános Német Autóklub) / Szt. Kristóf jelzett Ag emlékérem dísztokban (49,68g/0.999/50mm) T:1- (PP) patina Germany ND ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club) / St. Christoph hallmarked Ag commemorative medallion in case (49,68g/0.999/50mm) C:AU (PP) patina
32375.

Németország DN "ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club - Általános Német Autóklub) / Szt. Kristóf" jelzett Ag emlékérem dísztokban (49,68g/0.999/50mm) T:1- (PP) patina Germany ND "ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club) / St. Christoph" hallmarked Ag commemorative medallion in case (49,68g/0.999/50mm) C:AU (PP) patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Németország DN Georg Bartisch 1535-1607, német szemész sebész kétoldalas bronzozott fém emlékplakett. Szign.:G (95mm) T:1- patina Germany ND Georg Bartisch 1535-1607, german Ophthalmic Surgeon two-sided bronzed metal commemorative plaque. Sign.:G (95mm) C:AU patina
32376.

Németország DN "Georg Bartisch 1535-1607, német szemész sebész" kétoldalas bronzozott fém emlékplakett. Szign.:G (95mm) T:1- patina Germany ND "Georg Bartisch 1535-1607, german Ophthalmic Surgeon" two-sided bronzed metal commemorative plaque. Sign.:G (95mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Németország DN St. Hildegard egyoldalas fém plakett (58x48mm) T:1- patina Germany ND St. Hildegard one-sided metal plaque (58x48mm) C:AU patina
32377.

Németország DN "St. Hildegard" egyoldalas fém plakett (58x48mm) T:1- patina Germany ND "St. Hildegard" one-sided metal plaque (58x48mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Olaszország 1895. Loretói Madonna bronz vallási medál (25,5mm) + 1984 Monte Cassino 1944-1984 bronz emlékérem (44,5mm) T:2,1- Italy 1895. Madonna of Loreto bronze religious medal (25,5mm) + 1984. Monte Cassino 1944-1984 bronze commemorative medallion (44,5mm) C:XF,AU
32378.

Olaszország 1895. "Loretói Madonna" bronz vallási medál (25,5mm) + 1984 "Monte Cassino 1944-1984" bronz emlékérem (44,5mm) T:2,1- Italy 1895. "Madonna of Loreto" bronze religious medal (25,5mm) + 1984. "Monte Cassino 1944-1984" bronze commemorative medallion (44,5mm) C:XF,AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Olaszország 1932. Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3. (XIV. Nemzetközi Fiziológiai Kongresszus) kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Brozzi (50mm) T:2 patina, kis ph Italy 1932. Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3. double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Brozzi (50mm) C:XF patina, small edge error
32379.

Olaszország 1932. "Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3. (XIV. Nemzetközi Fiziológiai Kongresszus)" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Brozzi (50mm) T:2 patina, kis ph Italy 1932. "Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3." double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Brozzi (50mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Olaszország ~1934. Mussolini - A - XIV egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: Romagnoli (46mm) T:2 Italy ~1934. Mussolini - A - XIV one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Romagnoli (46mm) C:XF
32380.

Olaszország ~1934. "Mussolini - A - XIV" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: Romagnoli (46mm) T:2 Italy ~1934. "Mussolini - A - XIV" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Romagnoli (46mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Olaszország 1975. Dante Alighieri - II. Nemzetközi Ravennai Biennálé - 1975 Szent Év kétoldalas bronz emlékérem Mon Art Internaz - Firenze kék filc tokban (60mm) T:1- patina Italy 1975. Dante Alighieri - II. Biennale Int. Ravenna - Anno Santo 1975 two-sided bronze commemorative medallion in Mon Art Internaz - Firenze blue felt case (60mm) C:AU patina
32381.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
32382.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
68,57
Spanyolország 1969. Miguel Servet (Szervét Mihály) / A tüdő vérkeringésének felfedezője, orvos, geográfus, csillagász és filozófus 1511-1553 - Barcelona, 1969. február kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:Pujol (50mm) T:1- kis patina Spain 1969. Miguel Servet / Discoverer of pulmonary blood circulation, physician, geographer, astronomer and philosopher 1511-1553 - Barcelona, 1969. February two-sided silver patinated bronze medallion. Sign.:Pujol (50mm) C:AU small patina
32383.

Spanyolország 1969. "Miguel Servet (Szervét Mihály) / A tüdő vérkeringésének felfedezője, orvos, geográfus, csillagász és filozófus 1511-1553 - Barcelona, 1969. február" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:Pujol (50mm) T:1- kis patina Spain 1969. "Miguel Servet / Discoverer of pulmonary blood circulation, physician, geographer, astronomer and philosopher 1511-1553 - Barcelona, 1969. February" two-sided silver patinated bronze medallion. Sign.:Pujol (50mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft