3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos