1 200 Ft
1928-1929 The L. M. Ericsson Review c. svéd távközlés-technikai folyóirat két évfolyamának számai egybekötve, német nyelvű kiadás, fekete-fehér képekkel illusztrálva, aranyozott gerincű félvászon-kötésben / The L. M. Ericsson Review Swedish telecommunications journal's issues from 1928/29, German language edition, illustrated, in half-linen binding