1786 II. József német-római császár, osztrák és magyar uralkodó a cselédek jogviszonyával kapcsolatos rendelkezéseinek hirdetménye, német nyelven, kissé foltos, (14) p.
1788 Buda, II. József német-római császár, osztrák és magyar uralkodó a tűzesetek megelőzésével kapcsolatos rendelkezéseinek hirdetménye, német nyelven, kissé foltos, (28) p.
1848 Budapesti Híradó 1848. márc. 24., a címlapon: Ministerelnöki körlevél, első szám. Szerk.: Vida Károly. Pest, Landerer és Heckenast, szakadt, foltos, 285-288 p.
1850 Az ausztriai birodalmat illető közönséges birodalmi törvény- és kormánylap. 1850-diki évfolyam. Magyar-német bilingvis. I-IV. kötet. Teljes évfolyam. Bécs, 1850., Cs. K. Udvari és Állami Nyomda. Korabeli félvászon-kötésekben, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítókon kopásnyomokkal.
1863 Üstökös 1863. május 2., 18 szám. Laptulajdonos és főmunkatárs: Jókai Mór, ideiglenes felelős szerkesztő: Dienes Lajos. Pest, Landerer és Heckenast, hajtott, foltos, a címlapon lyukkal, 137-144 p. A címlapon adóbélyegzéssel.