1957-1959 Rassegna degli Archivo di Stato. Anno XVII, No. 1-3. + Anno XIX, No. 3. (4 db). Istituto Poligrafico dello Stato-Libreria dello Stato. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, az egyik sérült borítóval.
1959 The FBI Story, Dell Movie Classic No. 1069, based on the motion picture by Warner Bros. Pictures, Inc. Comic book, with damaged cover. / "The FBI Story" c. 1959-es amerikai film hivatalos képregény-adaptációja, a Dell Publishig Co. és a Warner Brothers kiadásában. Angol nyelvű, színes képregényfüzet, sérült borítóval.
1962 Darryl F. Zanuck's 'The Longest Day'. Great Movies Pictorial Vol. 1., No. 1. Published by Curtis Circulation Company, based on the movie by Twentieth Century Fox. Comic book with black-and-white photos, 64 p. / "The Longest Day" (A leghosszabb nap, 1962) c. amerikai II. világháborús film képregény-adaptációja, a "Great Movies Pictorial" sorozat 1. sz. füzete. Angol nyelvű, fekete-fehér fotókk...