cca 1900-1910 10 db virágokat ábrázoló, akvarellek után készült, részben szecessziós nyomat a Dekorative Vorbilder sorozatból papíron. Helyenként lapszéli kisebb szakadásokkal. Lapméret: 35x25 cm
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db többségében szecessziós ornamentikával, illusztrációkkal díszített nyomat. Ebből 1 db František Kupka (1871-1957) cseh festő munkája. Néhány lap széle kissé sérült és kissé foltos. Lapméret: 35x25 cm
1903-1904 Új Idők, szerkeszti Herczeg Ferenc, 10. évfolyam I. kötet (1903. október 1.-1904. március 31.), egészvászon kötésben, benne két műmelléklet, Faragó Géza, Éder Gyula karikatúrái
cca 1905 Jugendstil (szecessziós) modern fali dekoráció, a Dekorative Vorbilder sorozatból, Max Starke akvarellje után, nyomat, papír. 34x25 cm, üvegezett fakeretben
cca 1905-10 Georg Sturm (1855-1923) akvarellje után: Mezőgazdaság (Landwirtschaft), Jugendstil/art nouveau (szecessziós) üvegablak terv a Dekorative Vorbilder sorozatból. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, 2x24x29 cm