1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány...
1909 Az I. Magyarországi Testnevelési Kongresszus Főjelentése. szerk: Malecki Román. 168p. Egészoldalas képekkel., Kiadói, papírborítóban, kissé ázott, hullámos
cca 1910 össz. 21 db portré neves magyar festőművészekről és szobrászokról: Lotz Károly, Feszty Árpád, Karlovszky Bertalan, Böhm Pál, Bihari Sándor, Margitay Tihamér, Strobl Alajos stb. Nyomat, papír. 28x20 cm
1911 Deutsche Schachzeitung. Organ für das gesamte Schachleben. 66. Jahrg., Nr. 1-12. Januar-Dezember 1911. Német nyelvű sakk-folyóirat teljes évfolyama. Kiadói papírkötésben, vegyes állapotban, az egyik szám lejáró borítóval.