1919 Kassai Ujság. Politikai napilap. Szerk.: Köves Illés. LXXXI. évf. 192. sz., 1919. okt. 2., benne a kor híreivel: Megalakul a magyar szabadelvű blokk." (Lovászy-párt.), sérült, rossz állapotban, 4 p.
1919 Pesti Napló 70. évf. 70. sz., 1919 március 23., benne a kor híreivel: "Oroszország üdvözölte a magyar Tanácsköztársaságot. Lenin és Kun Béla szikratáviratváltása.", kissé foltos, a címlapon ceruzás rajzokkal, 12 p.
1919 Pesti Napló 70. évf. 89. sz., 1919. április 15.,benne a kor híreivel: "Parancs! Minden tényleges állományu volt katonai havidíjas, minden tényleges állományu volt rangosztályba nem sorolt havidijas és minden tényleges állományu volt hivatásos altiszt köteles a Vörös Hadseregbe való belépésre jelentkezni. ...", sérült, az utolsó lap hiányos, szamárfülekkel, foltos, 8 p.
1919 Detektív. Képes heti riport újság. I. évf. 17. sz., 1919. dec. 24. Szerk.: Reményi Endre, Simonyi Sándor. Benne Bródy Sándor, Karinthy Frigyes és mások írásaival. hn., Földes-Sátori-Reményi-ny., illusztrált borítóval, a borító szakadt, 24 p.