1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. 18. évf., a 12 lapszám egybekötve, összesített tartalomjegyzékkel Számos érdekes írással. / 1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. Vol. 18, the 12 issues are bound together, with table of contents for the whole volume. Contains many interesting writings.
1924 Belügyi Közlöny. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. XXIX. évf. 1-58. sz. 1924. jan. 6.-dec. 30. Teljes évfolyam. Bp., 1924., Pesti Könyvnyomda Rt., XXVIII+XLIV+1400 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos