1927-1942 Képes Pesti Hírlap, Képes Vasárnap és A kép c. újságok egy-egy száma (3 db), mindhárom címlapján Horthy Miklós képével. Szakadozott, kissé sérült állapotban.
1928-1929 The L. M. Ericsson Review c. svéd távközlés-technikai folyóirat két évfolyamának számai egybekötve, német nyelvű kiadás, fekete-fehér képekkel illusztrálva, aranyozott gerincű félvászon-kötésben / The L. M. Ericsson Review Swedish telecommunications journal's issues from 1928/29, German language edition, illustrated, in half-linen binding
12 db ciszterci renddel kapcsolatos könyv és kiadvány (gimnáziumi értesítő, évkönyv, stb.) + cca 1930 Bp., a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium tablóképe, rajta Bitter Illés (1868-1939) igazgató, kartonra ragasztott fotó, hátoldalán feliratozva, a kartonon törésnyommal, folttal, 21,5x16,5 cm