cca 1920 Ujházy György Ady-estjének palkát méretű hirdetése, Csillag-szálló (Munkács), szecessziós díszítésekkel, Munkács, Grosz Testvérek-ny., foltos, 47x62 cm
Konecsni György (1908-1970): A felszabadult Budapest művészete, Magyar Nemzeti Galéria, 1960. Plakát, papír, ofszet, jelzett a plakáton, Offset Nyomda. 83x57,5 cm. Feltekerve, lap teteje sérült.
cca 1960-1970 Ford Cortina, nagyméretű, angol nyelvű reklám plakát, feltekerve, foltokkal, kissé koszos, kb. 152x100 cm / Ford Cortina, large-size advertisement poster