cca 1954 Csőtörések és helyreállításai, Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Typopress-ny., foltos, az alján szakadással, 70x49 cm
cca 1950 Személymentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), foltos, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal, 56x82 cm
1962 februártól újból Budapesten a Fővárosi Nagycirkuszban új műsorával a párizsi jégrevü. Kisplakát/villamosplakát. Ofszet, papír. Hajtásnyom mentén szakadással. 21x15 cm
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.
Bánya. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, törésnyommal. 52x34 cm.
1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró sérülésekkel, 40x28 cm
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, kisplakát, litográfia, papír, jelzés nélkül, kisebb törésnyomokkal, foltos, 17,5×26,5 cm.