32383.
424. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Spanyolország 1969. "Miguel Servet (Szervét Mihály) / A tüdő vérkeringésének felfedezője, orvos, geográfus, csillagász és filozófus 1511-1553 - Barcelona, 1969. február" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:Pujol (50mm) T:1- kis patina Spain 1969. "Miguel Servet / Discoverer of pulmonary blood circulation, physician, geographer, astronomer and philosopher 1511-1553 - Barcelona, 1969. February" two-sided silver patinated bronze medallion. Sign.:Pujol (50mm) C:AU small patina