Ausztria 1900. "XIII. Leó / RECLUSIT THESAURUS ECCLESIAE ANNO SANCTO" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2 Austria 1900. "Leo XIII" bronze commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (60mm) C:XF ph.
Ausztria 1914. "Ferenc József" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:1-,2 Austria 1914. "Franz Joseph" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:AU,XF
Ausztria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronz plakett (46,5x35,5mm) T:1- Austria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronze plaque (46,5x35,5mm) C:AU
Ausztria 1966. "I. Ferdinánd" jelzett Ag emlékveret az 1527-es Pfunder (12kr) mintájára, díszdobozban (13,50g/0,900/30mm) T:2- patina Austria 1966. "Ferdinand I" marked Ag commemorative coin of the Pfunder (12kr) coin from 1527, in original case (13,50g/0,900/30mm) C:VF patina
Ausztria 1981. "Az osztrák Vöröskereszt megalapításának 100. évfordulója 1880-1980 - Henry Dunant - A Vöröskereszt alapítója - 6. Vöröskereszt Túranap, Gerasdorf 1981" egyoldalas, részben festett fém emlékérem füllel (63mm) T:2 patina Austria 1981. "The 100th Anniversary of the Foundation of the Austrian Red Cross 1880-1980 - Henry Dunant - Founder of the Red Cross - 6th Red Cross Tour Day, Gerasd...