Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
31225.
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "UNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BUDAPESTINI 1951-1976 / ANNUS FUNDATIONIS FACULTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:1- kopott ezüstözés
Numizmatika
31226.
Numizmatika
31228.
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly)" egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1 HPII 2066.
Numizmatika
31229.
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (45mm) T:2 patina, kopott ezüstözés, kis repedés
Numizmatika
31230.
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas aranyozott Al emlékérem (45mm) T:1- kissé kopott aranyozás, kis ph
Numizmatika
31232.
Reményi József (1887-1977) ~1944. "Báró Apor Gizella országos főnökasszonynak szeretettel és hálával - A Vöröskeresztes testvérek / Mindig szíve ment előre előttünk követnek 1914-1944" kétoldalas Zn emlékérem (40mm) T:1- patina
Numizmatika
31233.
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (40mm) T:2 kis patina, ph
Numizmatika
31236.
Szentgyörgyi István (1881-1939) 1924. "Dr. Verebély Tibor - SCIENTIAM ET VITAM PRO PATRIA 1914-1924 (Tudomány és Élet az országért)" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2,2- patina, karc, ü. HP 5174.