1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás