1972 Magyar Kisgrafika. A XIV. Nemzetközi Ex Libris Kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1972, Kisgrafika Barátok Köre, 30 t. Számozott (600/293.) példány. Többek közt Gyulai Líviusz, Kass János, Reich Károly kisgrafikáival. Komplett, hiánytalan! Kiadói, kissé sérült mappában. Lapméret: 21x15 cm
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa, Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb. Jelzettek. Sorszámozott, 051/300. Lapméret: 22x31 cm
Rozsnyay Kálmán (1874-1948): Ex libris Carmen Sylva. Románia királynőjének. Erzsébetnek az írói álneve. Aláírt. Selyemre készült nyomat. 10x15 cm / Booklplate of Queen Elisabeth of Romania