cca 1910 Feld Zsigmond (Sigmund Feld) (1849-1939) színész, színházigazgató Bem tábonok szerepében, jelmezben, 2 db keményhátú kabinetfotó Kalmár P. udvari fényképész budapesti műterméből, sérültek, hiányosak, 19x11 cm és 18x11,5 cm
cca 1900 A Solymássy család, Solymássy Ágost pénzügyi tanácsos és temesvári pénzügyigazgató színezett fotója, Bukarestben készült, fa táblára! Kopásokkal + 2 db feliratozott fotó a család egyéb tagjairól.
cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm
1947 Pécs, pártközi talákozó, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Rajk László belügyminiszter, Nagy Ferenc miniszterelnök, Ries István igazságügy-miniszter, hátoldalán feliratozott fotó, későbbi előhívás, 13x17,5 cm
1939.III.24 XII. Piusz pápa (1876-1958) fogadja az első magyar zarándokokat Rómában, hátoldalán K. isebery Dely pecsétjével jelzett fotója, 17×23 cm + 1939 XI Pius Emlék nyomtatvány, 25,5x18 cm