1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Medveczky Bella: Mámor. Bp., [1930], Dick Manó (Pallas-ny.), 302+(2) p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé koszos, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.