16605.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
10 000 Ft
9
1903-1907 Magyar Pályázatok. Szerk.: Fejér Lajos és Ritter Ignácz építészek. 17 db szám (I. évf. 1., 5-8., 11-12. sz., II. évf. 2-3., 7. sz., III. évf. 2., 4., 8-9. sz., IV. évf. 1-2. sz., V. évf. 1. sz.), közte a folyóirat induló száma. Számos illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban (egy szám szétvált borítóval), sérült kiadói kartonált mappában.