16821.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
1907 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évf., 5. sz. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, egy színes képtáblával (Márk Lajos Nyári délután c. olajfestményének reprodukciója). Thoroczkai-Wigand Ede: Az én falum melléklettel, rajta Thoroczkai-Wigand Ede rajzaival, (8. sztl. lev.) Kiadói tűzött papírkötés, sérült, leváló borítóval, egy lap hiánnyal. (299-300 p.)