16761.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Magyar művész-fotók. Szerk.: Kankowszky Tamás. Bp.-New York, 1946, Dr. Vajna György és Társa-Transatlantic Arts. (Bp., Posner-ny.), 96 p. Gazdag egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.