16802.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Művészeti Hetek Pécs. 1941 január 4-február 3. H.n., é.n., Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. Fekete-fehér képekkel, többe közt Lotz Károly, Munkácsy Mihály, Székely Bertalan műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon papÃrkötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borÃtóval.