Neumüller, Michael: Menschen-Sonne-Landschaft. Wien, 1940, Verlag Dr. Othmar Helwich, 96 p. Fekete-fehér fotókkal, köztük művészi aktokkal illusztrálva. Német nyelven. Kissé sérült kiadói félvászon-kötés.