Mónus Áron: Összeesküvés: A Nietzschei Birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1999, Interseas Editions. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Sárga könyv. Adatok a magyar zsidóság háborús szenvedéseiből 1941-1945. Szerk.: Vihar Béla. Bp., [1945], Hechaluc, 216 p. A borító és a rajzok Sraga Weil munkái. Kissé sérült kiadói papírkötés, ex libris-szel.
Pataki Mária - Pinter József: Zsidó kultúra és hagyomány. I. köt. Javne-könyvek, Új sorozat 1. Bp., é.n., Magyar Zsidó Közösségi Iskola Alapítvány (MTA - Soros Alapítvány támogatásával). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.