Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. A kútfőkből a legjobb és legújabb szótárirodalomra támaszkodva összeáll.: - - . Bp., 1884, Franklin-Társulat, X+ 2134 (hasábszámozás) +(1) p. Első kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, érdekes ajándékozási bejegyzéssel.