Gépismertető. A szőlőtermesztés gépei. (Segédlet a gépigényfelméréshez). Gödöllő, 1984, MÉM Műszaki Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmets...
Automobil közlekedési rendészet. A gépjárművekre, az közlekedésére és a gépjárművezetőkre vonatkozó rendeletek és szabályok. Szerk. és összeáll.: Kontz Endre. Bp., 1926.,(Pallas-ny.) Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Dr. Almási Elemér: Élelmiszerek gyorsfagyasztása. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 276 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, egy lapon kisebb szakadással. Megjelent 1000 példányban.
Domnanich Imre - Prohászka László - Valent Lajos: Gépjárómű üzemanyaggazdálkodási útmutató. A Közlekedésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó, 104 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Megjelent 3050 példányban.
3 db faipari könyv: Becske Ödön: Faipari technológia. Bp., 1957, Táncsics. Kiadói papírkötés. Megjelent 3070 példányban. + Balázs Sándor: Asztalosmunkák a ház körül. Bp., 1972, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés. + Steinert-Hegewald: A fa esztergályozása. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.