3 db könyv: Baktay Ervin: Körösi Csoma Sándor. Bp., 1963, Gondolat. Fe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000004/3-db-konyv-Baktay-Ervin-Korosi-Csoma-Sandor-Bp-1963-Gondolat-Fekete-feher-fotokkal-illu~II2698673
2698673
15093
425
2200
Books: Travelling, Local History
Leírás: 3 db könyv: Baktay Ervin: Körösi Csoma Sándor. Bp., 1963, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, fakó gerinccel. + Bernard Le Calloc'h: Kőrösi Csoma Sándor útinaplója. I-II. rész. Bp., 2000-2005, Püski. Kiadói papírkötés.
: tg