15154.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Orbán Balázs: Székelyföld képekben. A bevezető tanulmányt írta, a fényképeket másolta: Erdélyi Lajos. Sütő András előszavával. Bukarest, 1971, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban