15084.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,37 EUR, 6,86 USD
Venezia Milano. Storia civilta e cultura nel rapporto tra due capitali. Szerk.: Carlo Pirovano. Milano, 1984, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült karton dísztokban.