12 000 Ft
cca 1895 össz. 3 db látkép hajókkal és kikötővel, ismeretlen helyszínen (Fiume, Trieszt?), Victor Angerer bécsi fényképész munkája, keményhátú fénykép, kissé kopott, 12,5x19 cm / cca 1895 3 photos with ships and havens (Fiume/Rijeka or Triest?), from the studio of Victor Angerer in Vienna, a bit worn on the surface, 12,5x19 cm