Ezüst (Ag) tokos női zsebóra, acél szíjjal, jelzett, kopott, működik d... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500011/Ezust-Ag-tokos-noi-zsebora-acel-szijjal-jelzett-kopott-mukodik-d-30-mm~II2703273
2703273
11944
425
Watches
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Ezüst (Ag) tokos női zsebóra, acél szíjjal, jelzett, kopott, működik d: 30 mm
: tm