19021.
425. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Ezüst (Ag) vodkás pohár, 6 db, vésett virág motívummal,belül aranyozott, néhányon kis kopással, jelzett, nettó: 266g, m:8,5cm