31632.
425. Lezárult gyorsárverés
Sportdíjak és sport emlékérmek
15 000 Ft
39,79 EUR, 42,86 USD
~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, zománcfestett, jelzett Ag kitűző (2,95g/0.835/22x17mm) T:1- Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, enamel painted Ag sports club's pin (2,95g/0.835/22x17mm) C:AU