Francia tűziaranyozott cukortartó, üvegbetéttel, 1920 körül, kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500008/Francia-tuziaranyozott-cukortarto-uvegbetettel-1920-korul-kopasnyomokkal-m-10-cm~II2704354
2704354
11590
425
Glass-objects
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: Francia tűziaranyozott cukortartó, üvegbetéttel, 1920 körül, kopásnyomokkal, m: 10 cm
: nagy_andras