4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Franklin. 9 egészoldalas táblával. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, igényes későbbi aranyozott egészbőr védőborítóban, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel.