2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Ariosto őrjöngő Lórántja. I-II. köt. Az éposz legértékesebb részei. Ford., Ariostoról szóló tanulmánnyal bevezette és jegyzetekkel ellátta: Radó Antal. Bp., 1893., Franklin. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülső szennylap sarkán kis hiánnyal.