3 000 Ft
Gönczy Pál: Vezérkönyv a magyar á-b-c és elemi olvasókönyv tanításához. Tanítók számára. Bp., 1902., M. Kir. Egyetemi Nyomda, 114 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár lapon aláhúzással, műanyag védőfóliában.