1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. A szerző, Kozocsa Sándor. (1904-1991) könyvtáros, bibliográfus, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.